იყიდება - კომერციული ქონება 216 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი ვულა
580 000 €
2685 €/m²
Property 20490 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 216 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There are offered for sale 4 commercial spaces of total area 216 sq.m in the are of Voula 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 4193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30214
  • ფართი 155 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
617 000 € 1578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51807
  • ფართი 391 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
720 000 € 3913 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57491
  • ფართი 184 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16500 m
იყიდება
700 000 € 2527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65458
  • ფართი 277 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4350 m
იყიდება
665 000 € 1055 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3320
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
800 000 € 5673 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10141
  • ფართი 141 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
850 000 € 8762 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47719
  • ფართი 97 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
570 000 € 6333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42673
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
580 000 € 2320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56631
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
580 000 € 2685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20490
  • ფართი 216 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა