147 000 €
3128 €/m²
Property 56290 photo 1
Property 56290 photo 2
Property 56290 photo 3
Property 56290 photo 4
Property 56290 photo 5
Property 56290 photo 6
Property 56290 photo 7
Property 56290 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1997
  • რემონტის წელი: 2022
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 44 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 47 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ტენტი, გათბობა, სათავსო.

The apartment is located in Haidari area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
190 000 € 2714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57534
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
139 000 € 1404 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65922
  • ფართი 99 m²
  • Rooms 3
იყიდება
208 000 € 2418 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57841
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 4512 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65311
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
129 000 € 1869 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63309
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
175 000 € 4375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57556
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
130 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65937
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 3627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65408
  • ფართი 51 m²
  • Rooms 2
იყიდება
135 000 € 1115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57535
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა