Property 57400 photo 1
Property 57400 photo 2
Property 57400 photo 3
Property 57400 photo 4
Property 57400 photo 5
Property 57400 photo 6
Property 57400 photo 7
Property 57400 photo 8
Property 57400 photo 9
Property 57400 photo 10
Property 57400 photo 11
Property 57400 photo 12
Property 57400 photo 13
Property 57400 photo 14
Property 57400 photo 15
Property 57400 photo 16

Details

  • აშენების წელი: 1981
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 110 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in Peristeri .

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
220 000 € 1560 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65593
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 4
იყიდება
195 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66092
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
260 000 € 4814 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63053
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
290 000 € 4833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63487
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 5744 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65317
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
245 000 € 3550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65438
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 13157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63015
  • ფართი 19 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
297 000 € 3300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65614
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 3928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65239
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
295 000 € 4402 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65303
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა