Property 56872 photo 1
Property 56872 photo 2
Property 56872 photo 3
Property 56872 photo 4
Property 56872 photo 5
Property 56872 photo 6
Property 56872 photo 7
Property 56872 photo 8
Property 56872 photo 9
Property 56872 photo 10
Property 56872 photo 11
Property 56872 photo 12
Property 56872 photo 13
Property 56872 photo 14
Property 56872 photo 15
Property 56872 photo 16
Property 56872 photo 17
Property 56872 photo 18
Property 56872 photo 19
Property 56872 photo 20

Details

  • აშენების წელი: 1974
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 94 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, 2 სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა.

The apartment is located in Haydari area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
260 000 € 5909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66010
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63508
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
260 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64961
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
190 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65592
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
263 000 € 5977 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65216
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 4146 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65308
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 4153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63932
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
იყიდება
225 000 € 2142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63425
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 5744 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65317
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
225 000 € 2884 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65364
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა