Property 56762 photo 1
Property 56762 photo 2
Property 56762 photo 3
Property 56762 photo 4
Property 56762 photo 5
Property 56762 photo 6
Property 56762 photo 7
Property 56762 photo 8
Property 56762 photo 9
Property 56762 photo 10
Property 56762 photo 11
Property 56762 photo 12
Property 56762 photo 13

Details

  • აშენების წელი: 2006
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 39 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 83 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ტენტი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

The apartment is located in Kolonos .

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 9310 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65355
  • ფართი 29 m²
  • Rooms 2
იყიდება
295 000 € 4214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63667
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66063
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
250 000 € 4629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64504
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
300 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65306
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 4153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63932
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 6136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66013
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 4179 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65299
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65010
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 3437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65069
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა