Property 39767 photo 1
Property 39767 photo 2
Property 39767 photo 3
Property 39767 photo 4
Property 39767 photo 5
Property 39767 photo 6
Property 39767 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46745
  • ფართი 27000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13600 m
იყიდება
205 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59117
  • ფართი 2035 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
200 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50156
  • ფართი 2150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
320 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42624
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
189 000 € 414 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65882
  • ფართი 456 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
260 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45704
  • ფართი 6078 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
269 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49771
  • ფართი 4790 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
320 000 € 508 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61232
  • ფართი 629 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
246 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52108
  • ფართი 2615 m²
  • მანძილი ზღვიდან 583 m
იყიდება
280 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38534
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m

სიახლეების დაგზავნა