Property 57563 photo 1
Property 57563 photo 2
Property 57563 photo 3
Property 57563 photo 4
Property 57563 photo 5
Property 57563 photo 6
Property 57563 photo 7
Property 57563 photo 8
Property 57563 photo 9
Property 57563 photo 10
Property 57563 photo 11
Property 57563 photo 12
Property 57563 photo 13
Property 57563 photo 14
Property 57563 photo 15
Property 57563 photo 16
Property 57563 photo 17

Details

  • აშენების წელი: 2007
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 750 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 105 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

The apartment is located in Neo Faliro area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
315 000 € 5727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64830
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
310 000 € 4492 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59830
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
294 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65766
  • ფართი 49 m²
  • Rooms 2
იყიდება
500 000 € 4237 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64296
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 5
იყიდება
297 000 € 3300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65614
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
485 000 € 4619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66050
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
300 000 € 4477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65304
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66063
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
515 000 € 4904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60361
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა