Property 56605 photo 1
Property 56605 photo 2
Property 56605 photo 3
Property 56605 photo 4
Property 56605 photo 5
Property 56605 photo 6
Property 56605 photo 7
Property 56605 photo 8
Property 56605 photo 9
Property 56605 photo 10
Property 56605 photo 11
Property 56605 photo 12
Property 56605 photo 13
Property 56605 photo 14
Property 56605 photo 15

Details

  • აშენების წელი: 2002
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 32 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 77 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in Neos Kosmos area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
314 800 € 5939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63766
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 6136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66013
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
285 000 € 4014 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65118
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
195 000 € 2468 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66047
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65210
  • ფართი 26 m²
  • Rooms 2
იყიდება
280 000 € 2276 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64603
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65252
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 4
იყიდება
335 000 € 4785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65297
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 6170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65358
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა