Property 56511 photo 1
Property 56511 photo 2
Property 56511 photo 3
Property 56511 photo 4
Property 56511 photo 5
Property 56511 photo 6
Property 56511 photo 7
Property 56511 photo 8
Property 56511 photo 9

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 1971
  • რემონტის წელი: 2011
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 74 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Exarchia area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 6750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65348
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
200 000 € 1388 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65792
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 3
იყიდება
185 000 € 3627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65408
  • ფართი 51 m²
  • Rooms 2
იყიდება
260 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64961
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
280 000 € 2276 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64603
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 4
იყიდება
275 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66014
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 2818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63668
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 4200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65578
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 3928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65239
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა