1 500 000 €
541 €/m²
Property 21799 photo 1
Property 21799 photo 2
Property 21799 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 13000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2768 კვ.მ. in Athens.

The plot is located opposite of OAKA stadium.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 720 000 € 4066 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65923
  • ფართი 423 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
1 350 000 € 4285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56266
  • ფართი 315 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
2 200 000 € 2444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63600
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 300 000 € 1857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9756
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
1 250 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18057
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 650 000 € 1195 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56794
  • ფართი 1380 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
1 600 000 € 850 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6226
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
1 250 000 € 950 000 € 860 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41133
  • ფართი 1104 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
2 150 000 € 3307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63987
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 950 m
იყიდება
2 000 000 € 1 000 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34904
  • ფართი 148000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m

სიახლეების დაგზავნა