2 000 000 € 1 000 000 €
6 €/m²
Property 34904 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 15000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 148000 კვ.მ. in Athens.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა.

The land is located in the area of Agios Stefanos.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 150 000 € 3456 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63977
  • ფართი 622 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
1 720 000 € 4066 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65923
  • ფართი 423 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
2 000 000 € 1 000 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34904
  • ფართი 148000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
1 650 000 € 1195 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56794
  • ფართი 1380 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
2 150 000 € 3307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63987
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 950 m
იყიდება
2 200 000 € 2444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63600
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 12904
  • ფართი 444 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6800 m

სიახლეების დაგზავნა