525 000 € 450 000 €
12 €/m²
Property 44359 photo 1
Property 44359 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2900 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 35000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
427 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47454
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
660 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65423
  • ფართი 12329 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63073
  • ფართი 16658 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
765 000 € 170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37496
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
427 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26976
  • ფართი 9848 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
426 500 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36778
  • ფართი 12588 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
450 000 € 112 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36737
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 46787
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
590 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65038
  • ფართი 6300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32160
  • ფართი 1294 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m

სიახლეების დაგზავნა