კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 380 m² კრეტაზე
საბერძნეთი
კრეტა
ჰერაკლიონის პრეფექტურა
ჰერაკლიონ კრეტსი
მასტაბასი
480 000 €
1263 €/m²
ობიექტის კოდი
50582
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
380 m²
რეგიონი
კ. კრეტა
ადგილი
მასტაბასი (ჰერაკლიონ კრეტსი) | ჰერაკლიონის პრეფექტურა (კრეტა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
1000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
7 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 380 კვ.მ. in Crete.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
640 000 €
200 €/m²
სასტუმრო 3200 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
57571
ფართი
3200 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
600 000 €
454 000 €
54 €/m²
სასტუმრო 8300 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
48715
ფართი
8300 m²
მანძილი ზღვიდან
292 m
იყიდება
587 000 €
41 €/m²
სასტუმრო 14000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
44257
ფართი
14000 m²
მანძილი ზღვიდან
450 m
იყიდება
390 000 €
26 €/m²
სასტუმრო 15000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
19640
ფართი
15000 m²
მანძილი ზღვიდან
1700 m
იყიდება
600 000 €
42 €/m²
სასტუმრო 14000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
65816
ფართი
14000 m²
მანძილი ზღვიდან
1800 m
იყიდება
450 000 €
112 €/m²
სასტუმრო 4000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
36737
ფართი
4000 m²
მანძილი ზღვიდან
100 m
იყიდება
450 000 €
41 €/m²
სასტუმრო 10800 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
38250
ფართი
10800 m²
მანძილი ზღვიდან
6200 m
იყიდება
490 000 €
168 €/m²
სასტუმრო 2900 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
37747
ფართი
2900 m²
მანძილი ზღვიდან
8700 m
იყიდება
525 000 €
2500 €/m²
სასტუმრო 210 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
34771
ფართი
210 m²
მანძილი ზღვიდან
350 m
იყიდება
500 000 €
246 000 €
44 €/m²
სასტუმრო 5500 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
38518
ფართი
5500 m²
მანძილი ზღვიდან
3200 m
Eirini Xypaki
+30 6995322064
crete@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the