იყიდება - სასტუმრო 660 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
270 000 €
409 €/m²
Property 26338 photo 1
  • ობიექტის კოდი 26338
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 660 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 7500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 660 კვ.მ. in Limassol. აშენების პერსპექტივით 500 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25494
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
364 950 € 450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23393
  • ფართი 811 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
295 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59480
  • ფართი 12607 m²
იყიდება
300 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58738
  • ფართი 24166 m²
იყიდება
315 000 € 418 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53057
  • ფართი 752 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
350 000 € 266 900 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25630
  • ფართი 5017 m²
  • მანძილი ზღვიდან 520 m
იყიდება
220 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39844
  • ფართი 14400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 21000 m
იყიდება
275 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58840
  • ფართი 4618 m²
იყიდება
355 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58617
  • ფართი 18517 m²
იყიდება
220 000 € 254 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36765
  • ფართი 864 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა