კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 2360 m² ატიკაში
საბერძნეთი
ატიკა
დანარჩენი ატიკა
ანავისოსი
Anavyssos ცენტრი
550 000 €
233 €/m²
ობიექტის კოდი
34277
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
2360 m²
რეგიონი
ატიკა
ადგილი
Anavyssos ცენტრი (ანავისოსი) | დანარჩენი ატიკა (ატიკა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
2600 m
მანძილი აეროპორტამდე:
28 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 2360 კვ.მ. in Attica.
The plot is located in the area Anavissos
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
557 000 €
318 €/m²
სასტუმრო 1750 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
13790
ფართი
1750 m²
მანძილი ზღვიდან
700 m
იყიდება
650 000 €
1081 €/m²
სასტუმრო 601 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
4337
ფართი
601 m²
მანძილი ზღვიდან
600 m
იყიდება
500 000 €
55 €/m²
სასტუმრო 9000 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
9560
ფართი
9000 m²
მანძილი ზღვიდან
100 m
იყიდება
650 000 €
550 000 €
611 €/m²
სასტუმრო 900 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
56455
ფართი
900 m²
მანძილი ზღვიდან
70 m
იყიდება
465 000 €
775 €/m²
სასტუმრო 600 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
59234
ფართი
600 m²
მანძილი ზღვიდან
300 m
იყიდება
500 000 €
51 €/m²
სასტუმრო 9780 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
5920
ფართი
9780 m²
მანძილი ზღვიდან
1000 m
იყიდება
700 000 €
514 €/m²
სასტუმრო 1361 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
64079
ფართი
1361 m²
მანძილი ზღვიდან
310 m
იყიდება
480 000 €
758 €/m²
სასტუმრო 633 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
64080
ფართი
633 m²
მანძილი ზღვიდან
625 m
იყიდება
620 000 €
140 €/m²
სასტუმრო 4400 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
30175
ფართი
4400 m²
მანძილი ზღვიდან
150 m
იყიდება
800 000 €
772 €/m²
სასტუმრო 1035 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
56979
ფართი
1035 m²
მანძილი ზღვიდან
1800 m
Elpida Skreka
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the