Property 35051 photo 1
Property 35051 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 12
  • დაშორება ზღვიდან: 4200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1880 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 2250 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
640 000 € 320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21016
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
480 000 € 195 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47339
  • ფართი 2450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
420 000 € 558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65454
  • ფართი 752 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
450 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26036
  • ფართი 5908 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
450 000 € 239 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35051
  • ფართი 1880 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4200 m
იყიდება
370 000 € 416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58405
  • ფართი 889 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
500 000 € 540 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58261
  • ფართი 925 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
480 000 € 722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36450
  • ფართი 664 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
365 000 € 486 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52514
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
640 000 € 422 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38793
  • ფართი 1515 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m

სიახლეების დაგზავნა