Property 58261 photo 1
Property 58261 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 925 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 555 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 540 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58261
  • ფართი 925 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
700 000 € 103 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62414
  • ფართი 6760 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3250 m
იყიდება
640 000 € 320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21016
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
640 000 € 422 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38793
  • ფართი 1515 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
480 000 € 195 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47339
  • ფართი 2450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
420 000 € 558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65454
  • ფართი 752 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
450 000 € 239 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35051
  • ფართი 1880 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4200 m
იყიდება
480 000 € 722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36450
  • ფართი 664 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
550 000 € 530 000 € 630 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38591
  • ფართი 840 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4300 m
იყიდება
450 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26036
  • ფართი 5908 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა