480 000 €
195 €/m²
Property 47339 photo 1
Property 47339 photo 2
Property 47339 photo 3
Property 47339 photo 4
Property 47339 photo 5

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,2
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 2450 კვ.მ. in Thessaloniki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 600 კვ.მ.

The plot is located in Pylaia region.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 103 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62414
  • ფართი 6760 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3250 m
იყიდება
480 000 € 722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36450
  • ფართი 664 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
450 000 € 239 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35051
  • ფართი 1880 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4200 m
იყიდება
500 000 € 540 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58261
  • ფართი 925 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
640 000 € 422 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38793
  • ფართი 1515 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
480 000 € 195 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47339
  • ფართი 2450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
420 000 € 558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65454
  • ფართი 752 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
640 000 € 320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21016
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
400 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32371
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
550 000 € 530 000 € 630 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38591
  • ფართი 840 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4300 m

სიახლეების დაგზავნა