Property 52331 photo 1
Property 52331 photo 2
Property 52331 photo 3
Property 52331 photo 4
Property 52331 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 1965
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 187 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
242 000 € 2261 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63313
  • ფართი 107 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65592
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
275 000 € 6111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65812
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
220 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65243
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 1
იყიდება
195 000 € 2468 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66047
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
155 000 € 1987 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63391
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 8064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63006
  • ფართი 31 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
250 000 € 13157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63015
  • ფართი 19 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
270 000 € 5400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65320
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
208 000 € 2773 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65595
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა