140 000 €
2414 €/m²
Property 52139 photo 1
Property 52139 photo 2

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • სართული: პირველი სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 11 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 58 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

  • Location: Larnaca
  • Type: Apartment 
  • Completion Date October 2023
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Internal Area (m²): 50
  • Covered Balcony (m²): 9
  • Storage: Yes

Conveniently located on the borders of Larnaca and Aradippou, with easy access to schools, shops, supermarkets, local amenities, the highway network and only a stones throw away form the new and much awaited Metropolis Mall. Some of the many benefits are provisions for maximum natural sunlight, covered parking space, ground level storage room, Italian kitchen and granite work surfaces. The project also sports eco friendly window planters allowing for a garden feel as well as offering something back to the environment. All finishes are of high quality and standard.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
145 000 € 1883 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18037
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 1847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30320
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
206 000 € 2821 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37028
  • ფართი 73 m²
  • Rooms 2
იყიდება
182 400 € 4053 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45657
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
189 000 € 2362 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46113
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 4
იყიდება
170 000 € 1683 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47072
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 1900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52137
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
140 000 € 2413 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52139
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 1
იყიდება
173 000 € 2246 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56426
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 2
იყიდება
162 000 € 3306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56428
  • ფართი 49 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა