165 000 €
1122 €/m²
Property 37633 photo 1
Property 37633 photo 2
Property 37633 photo 3
Property 37633 photo 4
  • ობიექტის კოდი 37633
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 147 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 40000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 147 კვ.მ Nicosia. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 1363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37632
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
165 000 € 1122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37633
  • ფართი 147 m²
  • Rooms 4
იყიდება
215 000 € 2828 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43903
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 2
იყიდება
230 000 € 2090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45776
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 1837 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45780
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 1854 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45784
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 3
იყიდება
197 000 € 2010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47216
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
145 000 € 2636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49193
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
180 000 € 2117 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52130
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 2
იყიდება
145 000 € 2416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52181
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა