240 000 €
8 €/m²
Property 51038 photo 1
Property 51038 photo 2
Property 51038 photo 3
Property 51038 photo 4
Property 51038 photo 5
Property 51038 photo 6
Property 51038 photo 7
Property 51038 photo 8
Property 51038 photo 9

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 68 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 30000 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57759
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
200 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57163
  • ფართი 5687 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
280 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38410
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38798
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
235 000 € 940 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50113
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
300 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44360
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
270 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46217
  • ფართი 5340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 824 m
იყიდება
340 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44727
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
330 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40256
  • ფართი 11500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6400 m
იყიდება
200 000 € 48 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46846
  • ფართი 4150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m

სიახლეების დაგზავნა