550 000 €
407 €/m²
Property 33356 photo 1
Property 33356 photo 2
Property 33356 photo 3
Property 33356 photo 4
Property 33356 photo 5
Property 33356 photo 6
Property 33356 photo 7
Property 33356 photo 8
Property 33356 photo 9
Property 33356 photo 10
Property 33356 photo 11
Property 33356 photo 12
Property 33356 photo 13
Property 33356 photo 14
Property 33356 photo 15
Property 33356 photo 16
Property 33356 photo 17
Property 33356 photo 18
Property 33356 photo 19
Property 33356 photo 20
Property 33356 photo 21

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 15 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1350 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

For sale plot of land within the village, in Gerani, Chania, with an area of 1350 sq.m. The plot has water, electricity and the possibility of building 400 sq.m. At the moment on the plot there is a small country house of 40 sq.m.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50105
  • ფართი 862 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
792 000 € 425 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30280
  • ფართი 1860 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
650 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32334
  • ფართი 11842 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
765 000 € 170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37496
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
500 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19868
  • ფართი 32500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38518
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
566 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32415
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
500 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44871
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 27000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 39826
  • ფართი 2920 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
490 000 € 168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37747
  • ფართი 2900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8700 m

სიახლეების დაგზავნა