195 000 €
2097 €/m²
Property 51795 photo 1
Property 51795 photo 2
Property 51795 photo 3
Property 51795 photo 4
Property 51795 photo 5
Property 51795 photo 6
Property 51795 photo 7
Property 51795 photo 8
Property 51795 photo 9
Property 51795 photo 10
Property 51795 photo 11
Property 51795 photo 12
Property 51795 photo 13
Property 51795 photo 14
Property 51795 photo 15
Property 51795 photo 16

Details

  • აშენების წელი: 1970
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 8500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 93 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Sepolia area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 9642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65351
  • ფართი 28 m²
  • Rooms 2
იყიდება
180 000 € 4390 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65309
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 6136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66013
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
240 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65787
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
250 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63508
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
174 000 € 2676 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65111
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 3411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65145
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65365
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 7297 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65357
  • ფართი 37 m²
  • Rooms 2
იყიდება
245 000 € 3550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65438
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა