570 000 €
28 €/m²
Property 51153 photo 1
Property 51153 photo 2
Property 51153 photo 3
Property 51153 photo 4
Property 51153 photo 5
Property 51153 photo 6
Property 51153 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 20000 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 4000 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33319
  • ფართი 4616 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32160
  • ფართი 1294 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63073
  • ფართი 16658 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56505
  • ფართი 11174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1850 m
იყიდება
700 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40404
  • ფართი 8926 m²
  • მანძილი ზღვიდან 470 m
იყიდება
710 000 € 299 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44207
  • ფართი 2367 m²
  • მანძილი ზღვიდან 97 m
იყიდება
600 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32335
  • ფართი 6340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
800 000 € 102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13174
  • ფართი 7800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
550 000 € 407 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33356
  • ფართი 1350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m

სიახლეების დაგზავნა