Property 39609 photo 1
Property 39609 photo 2
Property 39609 photo 3
Property 39609 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 898 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
225 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39767
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50298
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
246 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52108
  • ფართი 2615 m²
  • მანძილი ზღვიდან 583 m
იყიდება
280 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38410
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
278 000 € 351 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50170
  • ფართი 790 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5300 m
იყიდება
160 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57292
  • ფართი 4110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 670 m
იყიდება
240 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51072
  • ფართი 7800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
200 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51006
  • ფართი 5600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 480 m
იყიდება
185 000 € 165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65536
  • ფართი 1121 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
200 000 € 278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65098
  • ფართი 719 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m

სიახლეების დაგზავნა