Property 36637 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 11085 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
260 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45704
  • ფართი 6078 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40012
  • ფართი 2660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4800 m
იყიდება
400 000 € 97 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51471
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 836 m
იყიდება
350 000 € 116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56280
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50494
  • ფართი 8200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51030
  • ფართი 3792 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
214 000 € 48 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50338
  • ფართი 4423 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63235
  • ფართი 4184 m²
  • მანძილი ზღვიდან 280 m
იყიდება
270 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46217
  • ფართი 5340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 824 m

სიახლეების დაგზავნა