260 000 € 220 000 €
1341 €/m²
Property 49701 photo 1
Property 49701 photo 2
Property 49701 photo 3
Property 49701 photo 4
Property 49701 photo 5
Property 49701 photo 6
Property 49701 photo 7
Property 49701 photo 8
Property 49701 photo 9
Property 49701 photo 10
Property 49701 photo 11
Property 49701 photo 12
Property 49701 photo 13
Property 49701 photo 14
Property 49701 photo 15
Property 49701 photo 16
Property 49701 photo 17
Property 49701 photo 18
Property 49701 photo 19
Property 49701 photo 20
Property 49701 photo 21
Property 49701 photo 22
Property 49701 photo 23
Property 49701 photo 24

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • რემონტის წელი: 1985
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 164 კვ.მ on the island of Corfu. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The house is located in the area of Sinies.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
260 000 € 230 000 € 657 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39619
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
250 000 € 2777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19790
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 280 m
იყიდება
300 000 € 1578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49465
  • ფართი 190 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
240 000 € 160 000 € 1066 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56475
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
330 000 € 3300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11136
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა