220 000 € 170 000 €
850 €/m²
Property 39570 photo 1
Property 39570 photo 2
Property 39570 photo 3
Property 39570 photo 4
Property 39570 photo 5
Property 39570 photo 6
Property 39570 photo 7
Property 39570 photo 8
Property 39570 photo 9
Property 39570 photo 10
Property 39570 photo 11
Property 39570 photo 12
Property 39570 photo 13
Property 39570 photo 14
Property 39570 photo 15

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 10 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • სარემონტო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 200 კვ.მ on the island of Corfu. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ტყეზე.ასევე არის გაზონი, სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
240 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46653
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
300 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47131
  • ფართი 132 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
250 000 € 833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30907
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
255 000 € 1593 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62254
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
240 000 € 160 000 € 1066 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56475
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
300 000 € 1578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49465
  • ფართი 190 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა