Property 19790 photo 1
Property 19790 photo 2
Property 19790 photo 3
Property 19790 photo 4

Details

  • აშენების წელი: 1994
  • დაშორება ზღვიდან: 280 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 38 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 90 კვ.მ on the island of Corfu. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

On the island of Corfu, there are four houses for sale. Three of them have an area of 35 sq.m. and one is 90 sq.m. Has a forest and mountain view.

All houses are need renovation. Our company can undertake full repair of this property.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
255 000 € 1593 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62254
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
330 000 € 3300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11136
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
240 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46653
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
270 000 € 1227 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43996
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
300 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47131
  • ფართი 132 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
250 000 € 2777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19790
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 280 m

სიახლეების დაგზავნა