2 100 000 €
2283 €/m²
Property 32520 photo 1
Property 32520 photo 2

Details

  • აშენების წელი: 1965
  • დაშორება ზღვიდან: 34 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 920 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is offered for sale a commercial place ( ground floor - semi first floor ) of a commercial building in one of the most popular avenues

The ground floor of total 640 sq.m consist of offices spaces as also the semi floor 

Due to the good location the property can be on a high demand from potential tenants 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 720 000 € 1749 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42470
  • ფართი 983 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
2 100 000 € 2282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32520
  • ფართი 920 m²
  • მანძილი ზღვიდან 34 m
იყიდება
2 500 000 € 8064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25030
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
2 100 000 € 1680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22441
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
3 000 000 € 3768 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23044
  • ფართი 796 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
2 660 000 € 8312 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37580
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
2 520 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37581
  • ფართი 720 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
2 100 000 € 1680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13035
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m

სიახლეების დაგზავნა