350 000 €
35 €/m²
Property 26888 photo 1
Property 26888 photo 2
Property 26888 photo 3
Property 26888 photo 4
Property 26888 photo 5
Property 26888 photo 6
Property 26888 photo 7
Property 26888 photo 8

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 10000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 300 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36802
  • ფართი 13247 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4600 m
იყიდება
360 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48644
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
290 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65314
  • ფართი 1395 m²
  • მანძილი ზღვიდან 72 m
იყიდება
285 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33320
  • ფართი 4254 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
309 000 € 147 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56430
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46861
  • ფართი 28576 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
500 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50669
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
500 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44016
  • ფართი 19280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
450 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38845
  • ფართი 8500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5300 m
იყიდება
477 500 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32758
  • ფართი 955 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m

სიახლეების დაგზავნა