450 000 €
112 €/m²
Property 36737 photo 1
Property 36737 photo 2
Property 36737 photo 3
Property 36737 photo 4
Property 36737 photo 5
Property 36737 photo 6
Property 36737 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 4 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52039
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7800 m
იყიდება
450 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42919
  • ფართი 12520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
390 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19640
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37410
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
612 000 € 306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38961
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
450 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38845
  • ფართი 8500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5300 m
იყიდება
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36755
  • ფართი 5889 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
500 000 € 580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50105
  • ფართი 862 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
600 000 € 649 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65156
  • ფართი 924 m²
  • მანძილი ზღვიდან 170 m
იყიდება
566 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32415
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა