კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - შენობა 600 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - სამხრეთი
პალაიო ფალირო
3 200 000 €
2 700 000 €
4500 €/m²
ობიექტის კოდი
47083
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
შენობა
ფართი
600 m²
მიწის ნაკვეთის ფართი
500 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
ატიკა (საბერძნეთი) | პალაიო ფალირო (ათენი - სამხრეთი)
Details
სართულების რაოდენობა:
3
რემონტის წელი:
2000
ოთახების რაოდენობა:
9
მდგომარეობა:
Old building
Levels:
3
Bathrooms:
4
Bedrooms:
6
WCs:
4
დაშორება ზღვიდან:
400 m
მანძილი აეროპორტამდე:
33 km
სერვისი
ავტოფარეხი
ბუხარი
სათავსო
ავტოფარეხი
აღწერა
For sale a listed building in the area of Paleo Faliro.
The building is rented.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
2 700 000 €
1810 €/m²
შენობა 1491 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
63887
ფართი
1491 m²
მანძილი ზღვიდან
7800 m
იყიდება
4 000 000 €
2309 €/m²
შენობა 1732 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
14476
ფართი
1732 m²
მანძილი ზღვიდან
18000 m
იყიდება
2 750 000 €
2330 €/m²
შენობა 1180 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
60032
ფართი
1180 m²
მანძილი ზღვიდან
7400 m
იყიდება
2 800 000 €
3612 €/m²
შენობა 775 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
19252
ფართი
775 m²
იყიდება
3 200 000 €
2 700 000 €
4500 €/m²
შენობა 600 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
47083
ფართი
600 m²
Rooms
9
იყიდება
4 000 000 €
4981 €/m²
შენობა 803 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
19695
ფართი
803 m²
მანძილი ზღვიდან
7000 m
იყიდება
მოთხოვნით
შენობა 3300 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
36729
ფართი
3300 m²
მანძილი ზღვიდან
12000 m
იყიდება
3 000 000 €
9375 €/m²
შენობა 320 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
32637
ფართი
320 m²
მანძილი ზღვიდან
9000 m
იყიდება
2 920 000 €
4576 €/m²
შენობა 638 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
60112
ფართი
638 m²
მანძილი ზღვიდან
15 m
იყიდება
3 500 000 €
4748 €/m²
შენობა 737 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
41172
ფართი
737 m²
მანძილი ზღვიდან
17000 m
Anton Barabas
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the