1 096 000 €
86 €/m²
Property 51472 photo 1
Property 51472 photo 2
Property 51472 photo 3
Property 51472 photo 4
Property 51472 photo 5
Property 51472 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 8 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 12735 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 600 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
900 000 € 750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38771
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 24953
  • ფართი 26001 m²
  • მანძილი ზღვიდან 280 m
იყიდება
900 000 € 3010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65575
  • ფართი 299 m²
  • მანძილი ზღვიდან 130 m
იყიდება
1 200 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12485
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52253
  • ფართი 40085 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
გირჩევთ იყიდება
980 000 € 326 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35962
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
880 000 € 1760 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18950
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
940 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37512
  • ფართი 4700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52388
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 136 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32760
  • ფართი 2130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m

სიახლეების დაგზავნა