იყიდება - სასტუმრო 8100 m² კრეტაზე

საბერძნეთი კრეტა ჩანიას პრეფექტურა
800 000 €
98 €/m²
Property 12083 photo 1
Property 12083 photo 2
Property 12083 photo 3
  • ობიექტის კოდი 12083
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 8100 m²
  • რეგიონი კ. კრეტა
  • ადგილი ჩანიას პრეფექტურა (კრეტა)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 8100 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

For sale plot of land with an area of 8.100sq.m on the island of Crete. The plot has building density of 4 houses of 200sq.m each, and it has a magnificent sea and mountain view.

Also, it can be purchased in parts:

2.350sq.m- 235.000 Euro.

2.250sq.m- 225.000 Euro.

2.150sq.m- 215.000 Euro.

1.350sq.m- 135.000 Euro. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37517
  • ფართი 14500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 000 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48645
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
695 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57192
  • ფართი 3518 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
900 000 € 421 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26074
  • ფართი 2135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
750 000 € 375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38096
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
1 000 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34287
  • ფართი 89000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
750 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59199
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
800 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63744
  • ფართი 13439 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
735 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30343
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
1 060 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41899
  • ფართი 86000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 990 m

სიახლეების დაგზავნა