100 000 €
42 €/m²
Property 49098 photo 1
Property 49098 photo 2
Property 49098 photo 3
Property 49098 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1900 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 41 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2375 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 186 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
95 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51611
  • ფართი 2225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
110 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52064
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
120 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50410
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
120 000 € 300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35987
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9800 m
იყიდება
120 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44190
  • ფართი 14144 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
110 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47187
  • ფართი 1285 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1114 m
იყიდება
108 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36055
  • ფართი 1433 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
120 000 € 171 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43089
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 90 m
იყიდება
100 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50361
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
140 000 € 248 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65313
  • ფართი 564 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა