2 450 000 € 1 890 000 €
353 €/m²
Property 44454 photo 1
Property 44454 photo 2
Property 44454 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 30 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 28 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5340 კვ.მ. in Larnaka. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

Zone: T3Building Factor: 0.3Coverage Factor: 0.2Number of storeys: 3Height: 13.1 m
Located in Maroni village.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 300 000 € 1812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42473
  • ფართი 1269 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
2 700 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49602
  • ფართი 25461 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
3 500 000 € 1334 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38308
  • ფართი 2623 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
2 300 000 € 919 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38197
  • ფართი 2501 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
2 100 000 € 396 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37035
  • ფართი 5300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
2 450 000 € 1 890 000 € 353 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44454
  • ფართი 5340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
2 200 000 € 233 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41991
  • ფართი 9421 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
2 000 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53140
  • ფართი 44683 m²
იყიდება
2 515 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25610
  • ფართი 52844 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
2 800 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51636
  • ფართი 100406 m²

სიახლეების დაგზავნა