კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 100406 m² Paphos
საბერძნეთი
კვიპროსი
პაფოსი
2 800 000 €
27 €/m²
ობიექტის კოდი
51636
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
100406 m²
რეგიონი
Paphos
ადგილი
პაფოსი (კვიპროსი)
Details
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 100406 კვ.მ. in Paphos.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
3 150 000 €
794 €/m²
სასტუმრო 3963 m² Ayia Napa
Ayia Napa
ობიექტის კოდი
36479
ფართი
3963 m²
მანძილი ზღვიდან
200 m
იყიდება
3 500 000 €
1334 €/m²
სასტუმრო 2623 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
38308
ფართი
2623 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
2 450 000 €
1 890 000 €
353 €/m²
სასტუმრო 5340 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
44454
ფართი
5340 m²
მანძილი ზღვიდან
5 m
იყიდება
3 000 000 €
187 €/m²
სასტუმრო 16000 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
16951
ფართი
16000 m²
მანძილი ზღვიდან
7000 m
იყიდება
2 515 000 €
47 €/m²
სასტუმრო 52844 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
25610
ფართი
52844 m²
მანძილი ზღვიდან
1800 m
იყიდება
2 800 000 €
27 €/m²
სასტუმრო 100406 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
51636
ფართი
100406 m²
იყიდება
2 950 000 €
2 650 000 €
232 €/m²
სასტუმრო 11387 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
37032
ფართი
11387 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
2 300 000 €
1812 €/m²
სასტუმრო 1269 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
42473
ფართი
1269 m²
მანძილი ზღვიდან
300 m
იყიდება
2 300 000 €
919 €/m²
სასტუმრო 2501 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
38197
ფართი
2501 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
იყიდება
2 700 000 €
106 €/m²
სასტუმრო 25461 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
49602
ფართი
25461 m²
მანძილი ზღვიდან
400 m
გამოწერა
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the