იყიდება - სასტუმრო 2623 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
3 500 000 €
1334 €/m²
Property 38308 photo 1
  • ობიექტის კოდი 38308
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 2623 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2623 კვ.მ. in Limassol.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი.

The plot is situated within two different planning zones. The area of the plot of 36% is located in a commercial zone Eb5 (density 140%) and the rest 64% is located in a residential zone Ka5 (density 100%).

Coverage Factor: 0.5
Number of storeys in a commercial zone Eb5 : 4
Height in a commercial zone Eb5 : 17 m
Number of storeys in a residential zone Ka5 : 3
Height in a residential zone Ka5 : 13.5 m

A high profile development opportunity and commercial site is now available for Sale in a very desirable location in Limassol center.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 500 000 € 1334 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38308
  • ფართი 2623 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
3 368 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25643
  • ფართი 103011 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
3 000 000 € 187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16951
  • ფართი 16000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
4 200 000 € 571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32397
  • ფართი 7355 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
2 950 000 € 2 650 000 € 232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37032
  • ფართი 11387 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
3 150 000 € 794 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36479
  • ფართი 3963 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
4 565 000 € 145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65875
  • ფართი 31440 m²

სიახლეების დაგზავნა