კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 52844 m² Paphos
საბერძნეთი
კვიპროსი
პაფოსი
2 515 000 €
47 €/m²
ობიექტის კოდი
25610
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
52844 m²
რეგიონი
Paphos
ადგილი
პაფოსი (კვიპროსი)
Details
დაშორება ზღვიდან:
1800 m
მანძილი აეროპორტამდე:
36 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 52844 კვ.მ. in Paphos.
Coverage of 25%
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
3 500 000 €
1334 €/m²
სასტუმრო 2623 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
38308
ფართი
2623 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
3 000 000 €
187 €/m²
სასტუმრო 16000 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
16951
ფართი
16000 m²
მანძილი ზღვიდან
7000 m
იყიდება
2 515 000 €
47 €/m²
სასტუმრო 52844 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
25610
ფართი
52844 m²
მანძილი ზღვიდან
1800 m
იყიდება
2 200 000 €
233 €/m²
სასტუმრო 9421 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
41991
ფართი
9421 m²
მანძილი ზღვიდან
1200 m
იყიდება
2 800 000 €
27 €/m²
სასტუმრო 100406 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
51636
ფართი
100406 m²
იყიდება
2 300 000 €
1812 €/m²
სასტუმრო 1269 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
42473
ფართი
1269 m²
მანძილი ზღვიდან
300 m
იყიდება
2 100 000 €
396 €/m²
სასტუმრო 5300 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
37035
ფართი
5300 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
2 700 000 €
106 €/m²
სასტუმრო 25461 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
49602
ფართი
25461 m²
მანძილი ზღვიდან
400 m
იყიდება
2 300 000 €
919 €/m²
სასტუმრო 2501 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
38197
ფართი
2501 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
იყიდება
3 368 000 €
32 €/m²
სასტუმრო 103011 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
25643
ფართი
103011 m²
მანძილი ზღვიდან
1300 m