იყიდება - სასტუმრო 2501 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
2 300 000 €
919 €/m²
Property 38197 photo 1
Property 38197 photo 2
Property 38197 photo 3
Property 38197 photo 4
Property 38197 photo 5
Property 38197 photo 6
Property 38197 photo 7
Property 38197 photo 8
Property 38197 photo 9
Property 38197 photo 10
Property 38197 photo 11
Property 38197 photo 12
Property 38197 photo 13
  • ობიექტის კოდი 38197
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 2501 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 47 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2501 კვ.მ. in Limassol. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

Include all documentations and permits. Ready project for 16 luxurious apartments. Located in a most beautiful area of Limassol, Agios Tychonas.    Detailed information of the project upon request. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 300 000 € 1812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42473
  • ფართი 1269 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
3 150 000 € 794 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36479
  • ფართი 3963 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
2 700 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49602
  • ფართი 25461 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
2 100 000 € 396 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37035
  • ფართი 5300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
2 450 000 € 1 890 000 € 353 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44454
  • ფართი 5340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
2 000 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53140
  • ფართი 44683 m²
იყიდება
3 000 000 € 187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16951
  • ფართი 16000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
2 515 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25610
  • ფართი 52844 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
2 100 000 € 633 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23812
  • ფართი 3317 m²
იყიდება
2 300 000 € 919 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38197
  • ფართი 2501 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა