Property 49157 photo 1
Property 49157 photo 2
Property 49157 photo 3
Property 49157 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1240 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 29981 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 186 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 060 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41899
  • ფართი 86000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 990 m
იყიდება
1 227 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38407
  • ფართი 24820 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
1 460 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57513
  • ფართი 10397 m²
  • მანძილი ზღვიდან 433 m
იყიდება
853 000 € 860 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64550
  • ფართი 991 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
853 000 € 813 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64552
  • ფართი 1048 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
900 000 € 421 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26074
  • ფართი 2135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 200 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12485
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32623
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
853 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63290
  • ფართი 36000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
1 070 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59201
  • ფართი 35000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა