427 000 €
43 €/m²
Property 26976 photo 1
Property 26976 photo 2
Property 26976 photo 3
Property 26976 photo 4
Property 26976 photo 5
Property 26976 photo 6
Property 26976 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 9848 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 299 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50494
  • ფართი 8200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
450 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38250
  • ფართი 10800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m
იყიდება
374 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51460
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
449 000 € 271 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65403
  • ფართი 1654 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
590 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65038
  • ფართი 6300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54423
  • ფართი 1818 m²
  • მანძილი ზღვიდან 179 m
იყიდება
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37410
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
350 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60247
  • ფართი 5826 m²
  • მანძილი ზღვიდან 846 m
იყიდება
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52126
  • ფართი 6161 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m

სიახლეების დაგზავნა