იყიდება - კუნძული 142 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
399 000 €
2810 €/m²
Property 43595 photo 1
Property 43595 photo 2
Property 43595 photo 3
Property 43595 photo 4
Property 43595 photo 5
  • ობიექტის კოდი 43595
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კუნძული
  • ფართი 142 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 47 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 142 კვ.მ in Limassol. კუნძული აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

This detached house is perfectly located in the village of Palodia, in a small development of eleven villas, on the hills above Limassol. The villa set in good-sized plot that give space for parking and a swimming pool. Spacious, well-designed interiors have light airy rooms with high quality windows and doors, attractive floor and wall ceramics, along with top-class bathroom and kitchen fittings.

PROPERTY FEATURES 

- 3  BEDROOMS  - 2 BATHROOMS   -  1 GUEST WC - 2 LEVELS   -  PARKING  - PRIVATE SWIMMING POOL - KITCHEN FURNITURE -BUILD-IN WARDROBES  

Total Area 180 m2         Covered area 142 m2   

Covered Veranda 14 m2  

Parking / Pergola  19 m2  

Plot area 432  m2   

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31361
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 7
იყიდება
400 000 € 1739 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32771
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 6
იყიდება
370 000 € 2114 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36788
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 1391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38448
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 4
იყიდება
390 000 € 2708 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39879
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
399 000 € 2809 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43595
  • ფართი 142 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
380 000 € 2289 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50947
  • ფართი 166 m²
  • Rooms 4
იყიდება
450 000 € 1451 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51573
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 6
იყიდება
475 000 € 3275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51932
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
428 000 € 3014 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52423
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა