იყიდება - კუნძული 125 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
590 000 €
4720 €/m²
Property 18655 photo 1
Property 18655 photo 2
Property 18655 photo 3
Property 18655 photo 4
Property 18655 photo 5
Property 18655 photo 6
Property 18655 photo 7
  • ობიექტის კოდი 18655
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კუნძული
  • ფართი 125 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 125 კვ.მ in Limassol. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

A unique project located at a privileged location only 200m from the beach.
•Amongst the surrounding area there are cinemas, bowling, restaurants, shops and the complex is within walking distance from the famous Germasoyia tourist area.
•1, 2 and 3 bedroom Apartments and Townhouses
•Gated Resort, 4 Communal Swimming Pools, Lush Green Areas
•Clubhouse with restaurant and gym

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
685 000 € 3805 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32798
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 1764 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33178
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 6
იყიდება
850 000 € 2833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34165
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
761 000 € 2660 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37252
  • ფართი 286 m²
  • Rooms 6
იყიდება
680 000 € 3777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38506
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
685 000 € 2914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39759
  • ფართი 235 m²
  • Rooms 4
იყიდება
630 000 € 3937 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43210
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 6
იყიდება
649 280 € 3528 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49748
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51610
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 3
იყიდება
475 000 € 3275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51932
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა