იყიდება - ბინა 75 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი
420 000 €
5600 €/m²
Property 51288 photo 1
Property 51288 photo 2
Property 51288 photo 3
Property 51288 photo 4
Property 51288 photo 5
Property 51288 photo 6
Property 51288 photo 7
Property 51288 photo 8
Property 51288 photo 9
Property 51288 photo 10
Property 51288 photo 11
  • ობიექტის კოდი 51288
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 75 m²
  • რეგიონი ათენი
  • ადგილი ათენი - ცენტრი (ატიკა)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 2022
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 75 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
530 000 € 4240 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65448
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
497 000 € 4688 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58947
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 6545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64833
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
515 000 € 4904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60362
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
360 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66063
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
365 000 € 4866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57974
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
380 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61483
  • ფართი 114 m²
  • Rooms 4
იყიდება
452 000 € 5445 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65224
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა