იყიდება - სასტუმრო 3317 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
2 100 000 €
633 €/m²
Property 23812 photo 1
  • ობიექტის კოდი 23812
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 3317 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3317 კვ.მ. in Limassol.

For sale Land located in Limassol, in Germasogeia Tourist Area near High way, 3317, 60% cover area (3 floors)

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 830 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65264
  • ფართი 26608 m²
იყიდება
1 700 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40677
  • ფართი 15600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
2 000 000 € 101 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44445
  • ფართი 19644 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
1 730 000 € 298 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53199
  • ფართი 5790 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
2 950 000 € 2 650 000 € 232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37032
  • ფართი 11387 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
2 100 000 € 633 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23812
  • ფართი 3317 m²
იყიდება
2 000 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53140
  • ფართი 44683 m²
იყიდება
2 700 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49602
  • ფართი 25461 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
2 100 000 € 396 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37035
  • ფართი 5300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
2 300 000 € 1812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42473
  • ფართი 1269 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა