950 000 € 700 000 €
3 €/m²
Property 40503 photo 1
Property 40503 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 180000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49742
  • ფართი 13569 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
800 000 € 102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13174
  • ფართი 7800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
860 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47506
  • ფართი 21000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
1 050 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44361
  • ფართი 70000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
1 400 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37489
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
850 000 € 153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35094
  • ფართი 5547 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
853 000 € 725 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63066
  • ფართი 1175 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
800 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56706
  • ფართი 14549 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
900 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47192
  • ფართი 28045 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36983
  • ფართი 610 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m

სიახლეების დაგზავნა