747 000 €
114 €/m²
Property 40405 photo 1
Property 40405 photo 2
Property 40405 photo 3
Property 40405 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 175 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6500 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32160
  • ფართი 1294 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
600 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35632
  • ფართი 18000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
853 000 € 860 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64550
  • ფართი 991 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
990 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44357
  • ფართი 13500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19000 m
იყიდება
860 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20324
  • ფართი 13200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63904
  • ფართი 24000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 46787
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
1 070 000 € 152 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38960
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
640 000 € 89 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63552
  • ფართი 7142 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
800 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32252
  • ფართი 13722 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m

სიახლეების დაგზავნა